Hakkımızda

 

1983 yılında doğan firma, sektörde edindiği tecrübeler ışığında son yapılanmasını geçirerek ilk günkü istek ve sektöre ilgisiyle 2010 yılında OKTEK MAKİNA adıyla yaşamına devam etmektedir. Sektörde bulunduğu süre içerisinde edindiği tüm bilgi birikimi ve tecrübeler üzerine yenilikler katarak,  katma değer sağlama olgusunu benimseyerek, müşteri ve çözüm odaklı çalışma misyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kanatlı hayvanlara dair barınma, yemleme, aydınlatma, ısıtma-soğutma ve havalandırma konuları üzerine yoğunlaşan OKTEK MAKİNA imalatın yanı sıra müşterilerine sahip olduğu deneyim ve bilgiyle çözümler sunma konusunda da destek vermektedir. Bunların yanı sıra müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan OKTEK MAKİNA gücünün önemli bir kısmını satış sonrası servis hizmetlerine ayırmaktadır. Müşteriye ulaşabilme adına farklı bölgelere dağılmış bayi ağını kullanmakta ve bu ağı devamlı genişletmektedir.

Sahip olduğu değerler, kalite ve fiyatlarıyla rekabetçi bir firma özelliği taşıyan OKTEK MAKİNA sektörde söz sahibi, değer katan ve sağladığı yeniliklerle kolaylıklar sunan bir firma olmayı hedeflemektedir.